Sziasztok! Pétert egy nagyon kedves barátunk ajánlotta nekünk, már az első találkozás alatt kész menetrendet készített, így nagyon megkönnyítette dolgunkat. Nagyon kedves és felkészült, az egész esküvő alatt a maximumot nyújtotta, nagyon jó hangulatot csinált az első pillanattól. Már az első megszólalásánál felismerték hangját, így nemcsak a ceremóniamesteri szakmájával hanem szinkronszinészi munkájával is levette a násznépet a lábukról. Egész idő alatt kézben tartotta az esküvőt. A násznép és a szolgáltatók is folyamatosan tájékoztatva voltak a változasokról amiket kértünk. A bűvészkedés pedig csak hab volt a tortán, sőt rengeteg meglepetéssel készült nekünk is. Egyszóval tiszta szívből ajánljuk Őt mindenkinek.